Wiosną 2021 roku nasze przedszkole pozytywnie przeszło weryfikację, umożliwiającą młodym ludziom z różnych stron świata odbywanie u nas wolontariatu. W dniu 18 maja 2021 otrzymaliśmy Znak Jakości Europejskiego Korpusu Solidarności w zakresie wolontariatu (jako organizacja goszcząca), a profil naszej placówki został opublikowany w bazie organizacji pod numerem OID E10266502, na stronie http://europa.eu/youth/evs_database.

Równocześnie podjęliśmy współpracę z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji (Narodową Agencją Europejskiego Korpusu Solidarności) oraz z Fundacją Integracji Społecznej PROM i rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu realizację projektu goszczącego wolontariuszy.

Cześć!
Nazywam się Nilay i jestem 24-letnią nauczycielką języka angielskiego z Izmiru w Turcji. W zeszłym roku ukończyłam studia, a w zeszłym roku zacząłam pracować jako nauczyciel. Kocham dzieci i widok ich szczęśliwych sprawia mi radość. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki i śpiewać. Zajmuję się także rysunkiem oraz malarstwem. Nie wyobrażam sobie świata
bez sztuki i muzyki!