Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastyczno-technicznego
Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa„.

Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że konkurs został rozstrzygnięty dnia 12.12.2022r. Uczestnikom oraz opiekunom artystycznym dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie wykonane prace są piękne i bezcenne. Każdy pomysł, sposób wykonania pracy jest kreatywny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Na konkurs wpłynęło 94 prace (55 prac w grupie dzieci 3-4 letnich oraz 39 w grupie 5-6 latków). Po długich naradach, zebrana komisja oceniła i wyłoniła zwycięzców.

Dzieci 3-4 letnie:

I miejsce – Nadia H. (lat 4) Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Rzeszowie

II miejsce – Tymon K. (lat 4) Przedszkole w Sokolnikach

III miejsce – Hanna K. (lat ) Przedszkole nr 63 w Lublinie

Dzieci 5-6 letnie:

I miejsce – Zuzanna A. (lat 6) Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu

II miejsce – Leon K. (lat 5) Przedszkole nr 2 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Nowym Targu

III miejsce – Antonina Ż. (lat 6) Zespół nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie

Gratulujemy 🙂