Z okazji Światowego Dnia Pszczół prezentujemy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
Pszczoły – nasi mali przyjaciele
zorganizowanego przez nasze przedszkole w dniach 22 kwietnia – 12 maja 2022 dla dzieci przedszkolnych z całej Polski.

Regulamin konkursu został opublikowany na stronie internetowej blizejprzedszkola.pl. Na konkurs wpłynęło aż 247 prac. Komisja konkursowa stanęła przed bardzo trudnym zadaniem wyboru tych kilku najciekawszych. Postanowiliśmy przyznać nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:

DZIECI 3– i 4–LETNIE

Ewa Anduła, 4 lata
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września 1939,
Majdan Górny

Izabela Duchowicz, 3 lata
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Częstochowie

Natalia Ślęzak, 3 lata
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Częstochowie

Zuzia Piłat, 4 lata
Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

DZIECI 5 i 6–LETNIE

Antoni Antczak, 5 lat
Przedszkole nr 146 „Wyspa Dzieci” we Wrocławiu

Nadzhie Amietowa, 6 lat
Przedszkole nr 29 we Wrocławiu

Aleksandra Litera, 5 lat
Przedszkole Samorządowe w Jurgowie

Hanna Barska, 5 lat
Przedszkole w Chalinie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Prace, które mieliśmy przyjemność oglądać, świadczą o niezwykłej kreatywności i talentach dzieci, a także o dużym zaangażowaniu ich opiekunów artystycznych. Mamy nadzieję, że osiągnęliśmy również nasz główny cel, jakim było rozbudzenie zainteresowania dzieci życiem pszczół. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają podziękowania drogą elektroniczną, a nagrody i dyplomy dla autorów zwycięskich prac zostaną wysłane pocztą. Serdecznie gratulujemy!

Koordynator Konkursu
Barbara Czarniecka