Zapraszamy Dzieci i Rodziców
do udziału w kolejnej edycji akcji
Pola Nadziei
organizowanej na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych,
we współpracy z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
W środę 30 marca 2021
w godzinach
14:30–17:00
odbędzie się w naszym przedszkolu kwesta na rzecz pacjentów Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Kwiat dla Ciebie, nadzieja dla nas

Podczas kwesty będzie można ofiarować dowolny datek do puszek przekazanych nam przez Hospicjum. Ofiarodawców będziemy obdarowywać żonkilami, dzieci otrzymają także baloniki, naklejki i inne gadżety. Wszystkie zebrane podczas akcji fundusze zostaną przekazane, tak jak w poprzednich latach, do Fundacji, która podliczy zebrane datki. W poprzednim roku udało nam się wspólnie zebrać na rzecz chorych dzieci, kwotę aż 845, 57 zł. Serdecznie dziękujemy za okazaną hojność i wielkie serce!
Zapraszamy do włączenia się w tegoroczną akcję.

Pola Nadziei
to ogólnoświatowa akcja na rzecz hospicjów, propagująca ideę pomocy, wolontariatu, rozwijająca wrażliwość i empatię u dzieci, w której pragniemy uczestniczyć. Symbolem nadziei oraz akcji jest żonkil – symbol walki życia ze śmiercią. Obecnie żonkile po raz kolejny zakwitły na trawniku przed przedszkolem, przypominając o akcji oraz żyjących wśród nas dzieciach i osobach dorosłych, zmagających się z bardzo poważnymi chorobami.