Szanowni Państwo.
Jak już informowaliśmy, przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu przypada w terminie
01.08.2021–31.08.2021 r.
W związku z ujednoliceniem procedury w zakresie systemu opieki wakacyjnej w naszym Mieście przewidziano następujące terminy:
do dnia 13.05.2021 r. prosimy o składanie deklaracji korzystania z usług naszego przedszkola w lipcu;
do dnia 31.05.2021 r. (nieprzekraczalny termin), w szczególnie uzasadnionych i losowych przypadkach, mają Państwo możliwość złożenia podania do dyrektora Przedszkola nr 54 „Pod Kasztanami”
o zapewnienie dziecku opieki w sierpniu – nie zawsze będzie to najbliższa placówka. Podania muszą być rzetelnie umotywowane!

UWAGA!
Prosimy Państwa o zapamiętanie i przestrzeganie powyższych terminów. Po wskazanych powyżej terminach deklaracje i podania nie będą respektowane.