Szanowni Rodzice.
W związku z udziałem naszego Przedszkola w kolejnej edycji programu „Profilaktyka próchnicy zębów u dzieci w wieku przedszkolnym”,
razem z Kliniką Stomatologiczną ARTIDENT oraz Wrocławskim Centrum Zdrowia, zapraszamy Państwa na
webinar
prowadzony przez Stomatologa z Kliniki Artident we Wrocławiu.

W tym roku, ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, nie będzie możliwe spotkanie z Państwem twarzą w twarz w murach naszego przedszkola, dlatego zapraszamy na spotkanie w formie zdalnej.

Tematem webinarium będzie zapobieganie chorobie próchnicowej poprzez codzienną higienę jamy ustnej, naukę prawidłowego szczotkowania zębów, przestrzeganie zaleceń dietetycznych oraz kształtowanie postawy prozdrowotnej przedszkolaków.
Lekarz odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania – zachęcamy do dyskusji.

Termin webinarium:
27.04.2021 godz. 17:00
Spotkanie poprowadzi: lek. stom. Władysław Dobrynin.

Link do spotkania został wysłany do wszystkich naszych Rodziców w wiadomości mailowej. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Wspólnie zadbajmy o zdrowy uśmiech naszych dzieci!