Zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców
do udziału w kolejnej edycji akcji
Pola Nadziei
organizowanej na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych,
we współpracy z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
W piątek 23.04.2021 w godzinach
14:30–17:00
odbędzie się w naszym przedszkolu kwesta na rzecz pacjentów Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Kwiat dla Ciebie, nadzieja dla nas

Podczas kwesty będzie można ofiarować dowolny datek do puszek przekazanych nam przez Hospicjum. Ofiarodawców będziemy obdarowywać specjalnie przygotowanymi żonkilami, dzieci otrzymają baloniki, naklejki itp. Wszystkie zebrane podczas naszej akcji fundusze zostaną przekazane, tak jak w poprzednich latach, do Fundacji. Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców do włączenia się w akcję. Dziękujemy za pomoc!

Pola Nadziei
to ogólnoświatowa akcja na rzecz hospicjów, propagująca ideę pomocy, wolontariatu, rozwijająca wrażliwość i empatię u dzieci, w której pragniemy uczestniczyć. Symbolem nadziei oraz akcji jest żółty żonkil – symbol walki życia ze śmiercią. Cebule tych kwiatów dzieci wraz z rodzicami sadziły w poprzednich latach na trawniku przed przedszkolem. Można zobaczyć, jak żonkile po raz kolejny zakwitły, przypominając o żyjących wśród nas – dzieciach i osobach dorosłych, zmagających się z poważnymi chorobami.